Yhteystiedot

Sukuneuvoston yhteystiedot:

Ari Simojoki,
puheenjohtaja

Etelätie 20, 42100 Jämsä
puh. 050-557 2877
ari.simojoki@hotellivictoria.fi

Sirkku Vainio-Hynnilä,
varapuheenjohtaja;
Nilsin haaran vastuuhenkilö

Elotie 12, 60800 Ilmajoki
puh. koti 06-424 7969, tai 040-775 6949, työ 06-422 8803
sirkku@videozoom.fi

Sirpa Yrjönmäki,
sihteeri

Vuokselantie 10 C, 02140 Espoo
puh. 050-424 7298
sirpa.yrjonmaki@sampo.fi, sirpa.yrjonmaki@gmail.com

Kim Simelius,
rahastonhoitaja, jäsenrekisteri

Maisterinkatu 1, 33720 Tampere
puh. 040-180 7062
kim.simelius@pp.inet.fi, kim.simelius@tampereenpatenttitoimisto.fi

Vesa Halkka,
tiedottaja/webmaster

Arhipanpolku 6 B, 00420 Helsinki
040-527 5785
vesa.halkka@iki.fi

Kari Simelius,
sukututkimusvastaava,
Christinan haaran vastuuhenkilö

Liinaharjantie 80 B 10, 28610 Pori
puh. 041-435 9631
karisimelius@hotmail.com

Hanna-Leena Liikanen
Sammakkolahdentie 7, 50350 Norola
puh. 050-302 9993
hanna-leena.liikanen@edu.mikkeli.fi

Henrik Simelius,
Jacobin haaran vastuuhenkilö

Lauhatie 9 A 3, 01300 Vantaa
puh. 044-5930013
henrik.simelius@gmail.com

Jaakko Simojoki
Pihlajatie 30 A 10, 00270 Helsinki
puh. 050-563 9366
jaakko.simojoki@evl.fi

Yrjö Simojoki,
Josefin haaran vastuuhenkilö

Ylipalontie 23 B 5, 00670 Helsinki
puh. 040-582 3221
yrjo.simojoki@gmail.com

Jaakko Tähti,
Tobiaksen haaran vastuuhenkilö

Veljestie 7 as 2, 44500 Viitasaari
puh. 050-60 690
foto@ateljeejaakkotahti.fi

Satu Simelius,
tiedottaja/Facebook-sivut

Pohjoinen Rautatiekatu 19 A 6, 00100 Helsinki
puh. 040-356 5599
satu.simelius@gmail.com